25 lipca 2020

Data: 25 lipca 2020 06:00 - 12 sierpnia 2020

Miejsce: Kościół Bożego Ciała na Helu

Organizator: Pielgrzymka Kaszubska

Koszt: 50 zł / dzień (pakiet w cenie)

Uwagi: Przeczytaj uważnie informacje zanim wypełnisz formularz

Kontakt: ks. Robert Jahns

Zapisy na 39. Pielgrzymkę Kaszubską

Ruszają internetowe zapisy na 39. Pieszą Pielgrzymkę Kaszubską z Helu na Jasną Górę. Wypełnienie formularza wiąże się z akceptacją regulaminu i zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Po wypełnieniu formularza należy potwierdzić swoje zgłoszenie klikając w link przesłany na podany adres e-mail.

Osoby poniżej 18 roku życia mogą piegrzymować tylko z rodzicem albo opiekunem prawnym.

Formularz dostępny będzie do 24 lipca 2020 r.

Warunkiem ważnych zapisów jest dokonanie wpłaty na konto pielgrzymki.

W razie pytań i wątpliwości można uzyskać informacje pisząc na: x.robert.jahns@gmail.com

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Chcę otrztmywać NEWSLETTER - najważniejsze informację o pielgrzymce

Dane osobowe

Akceptacja regulaminu

Kaszubska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z siedzibą w Leźnie (80-298) przy Al. Lipowej 23, jako administrator danych osobowych, informuje, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje Pani / Panu prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania.
↵ wróć

Jezus mówi: Ja jestem bramą.Jeśli ktoś ją przekroczy, uzyska zbawienie. Będzie wchodził i wychodził i znajdzie pokarm.

J 10,9

Patronaty